VI Świąteczna Wymiana Figurkowa

Nie będę ukrywał, ostatnie tygodnie by nie rzec miesiące były dla mnie ostrym strzałem kijem golfowym przez nery, ale jakoś żyję i coraz więcej pytań dostawałem, czy będzie tegoroczna ŚWF. Uginam się, nie jest mi lekko wziąć jeszcze to sobie na głowę, ale co mam nie dać rady, jak dam! Bez marudzenia, bo trzeba się sprężać!

Krótszy termin w tym roku niż w poprzednim, ale skoro parę osób dało radę zawalić terminy w zeszłym roku, to w tym moje nadzieje są zerowe, więc trudno będzie mnie zawieść 😛

Przypomnę nowym jak i doświadczonym uczestnikom reguły tej zabawy! Jest to nasza wersja okołoblogowego Secret Santa z figurkami w roli głównej! Zabawa, bo to nie wyścig, ma sprawić, że druga osoba dostanie coś fajnego pod choinkę i związanego z naszym hobby oraz wprost wychodzącego z rąk drugiej osoby, czyż to nie zajebiste? Ależ dokładnie tak! Poprawmy sobie humory i nastroje, tymi niespodziewanymi prezentami!

Zasady znacie. Co nie zmienia faktu, że pozwolę sobie je zamieścić raz jeszcze, bo ważne padną daty, Wy psubraty! 😀

Zgłoszenie wysyłacie mi na adres mr.elmin@gmail.com do 5 grudnia (też sobota) 2021. W jej tytule wpiszcie Świąteczna Wymiana Figurkowa, a w treści podajcie swój:

profil na Facebook lub Instagramie
adres bloga
imię i nazwisko
adres domowy
numer telefonu komórkowego

adres wybranego paczkomatu

Ponadto musicie spełnić jeden warunek, żeby Wasze zgłoszenie mogło zostać przyjęte – jest nim przynajmniej jednokrotny udział w Figurkowym Karnawale Blogowym lub poręczenie przez osobę, która wzięła w nim już udział.

Trzeba mieć jakieś publiczne social media, ponieważ potrzebuję relację z otrzymanego oraz podarowanego modelu. JEST TO OBOWIĄZKOWE! Musicie sklecić posta nt. tego, co wykonaliście (gdy Wasz obdarowany otrzyma model) jak i to, co otrzymaliście! Robię z tego potem podsumowanie!

Potwierdzę Wam przyjęcie każdego zgłoszenia.

Do 12 grudnia wylosuję kto dla kogo będzie malować. Każdy uczestnik otrzyma maila z danymi osoby, dla której przygotuje figurkę. Nie mniej, wiem, że jest ciasno z czasem, więc postaram się załatwić temat szybciej.

Na pomalowanie pieszej figurki w skali 25-35 mm macie czas do 20 grudnia 2021. Wyślijcie mi proszę informacje o wysyłce i odbiorze figurek (adres e-mail jak wyżej, albo fanpejdż albo msngr. Co Wam pasuje.) Tak. Żeby wziąć udział w zabawie, wystarczy, że wykonacie jeden model!

Macie mało czasu w tym roku na pomalowanie tego modelu, ale wbrew wszystkiemu – wierzę w Was, mimo tego, że dałem Wam mało czasu na pewno dacie radę 😀

Jeśli będziecie mieć problemy z ukończeniem malowania w wyznaczonym czasie, to dajcie mi znać. Znajdziemy razem jakiś sposób, żeby wyjść z takiej sytuacji.

Do Was należy wybór figurki, którą pomalujecie. Nikt nie spodziewa się konkursowego poziomu, ale odrobina wysiłku jest mile widziana. Celem Wymiany jest zabawa, zaskoczenie i obdarowanie znajomych malarzy i blogerów.

Lubimy element zaskoczenia w naszych Wymianach. Nie zdradźcie się dla kogo i co malujecie.

Figurki wysyłacie jak chcecie, ale najprościej jest zapewne obecnie paczkomatem, co nie zmienia faktu, że jak będziecie chcieli puścić prezent kurierem to spoko. Tylko nie ślijcie pocztą polską! Model albo nie dotrze, albo się zgubi, albo popsują. Poza tym kto ma czas stać w kolejkach na pocztę? 😀
Wiadomo, jak nie masz innego wyjścia, to trudno, ale wiem od Bahiora, że ogólnie osoby obdarowane miały realny problem z wybraniem się na pocztę, żeby odebrać przesyłkę.

No to co?

Wasz tymczasowy śnięty Mikołaj:
Elmin

4 myśli na temat “VI Świąteczna Wymiana Figurkowa

Dodaj własny

  1. ” I nieśmiało przypomnę co poniektórym weteranom, żeby miał może jakiś sznyt okołoświąteczny albo chociaż zimowy, bo potem wygląda to nieco nie na miejscu ” – serio? Myślałem, że to jest to secret santa to już obsługuje nam klimat świąteczny. Zawsze starałem się aby modele jakie malowałem w ramach ŚWF były dodatkiem do kolekcji ale też używalne w grach. I takie prezenty też najbardziej sobie ceniłem.

    Polubienie

    1. W sumie, to masz rację! Usunę tę częśc, ot – odnosiłem się tylko do faktu, że jeden z zeszłorocznych uczestników nie był usatysfakcjonowany prezentem, więc wolałem to dodać. Ale w sumie trudno nie przyznać Ci racji 😀

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: